Online servisu izstrāde

<p>Mūsu darbības pamata virziens - komplicētu web servisu izstrāde. Mūsu komanda specializējas uz tādu projektu izstrādes, kuri neiederas sagatavju sistēmās un kuriem nav gatavu risinājumu. Mēs esam uzticami partneri un izpildām pasūtītos darbus kvalitatīvi, stabili un ātri.</p>

Nododiet savu projektu drošās rokās

Pieteikties

Spējā izstrāde (Agile) – efektīvākā izstrādes metodoloģija nestandarta un lielo projektu izstrādē.

Katram projektam tiek formēta komanda, kas cieši komunicē ar pasūtītāju izstrādes gaitā. Darbs tiek sadalīts īsās iterācijās, kuru ilgums parasti ir 2 nedēļas. Katras iterācijas (sprinta) sākumā komanda kopā ar pasūtītāju plāno darbus, un sprinta beigās komanda veic padarītā darba demonstrāciju. Tehniski sarežģītos projektos darbs sākas ar “nulles sprintu”, kura laikā parasti tiek veikta biznesa modelēšana, pētījumi un sarežģītākās sistēmas daļas prototipēšana (kā interfeisa, tā arī koda).

Priekšrocības

 • Pasūtītājs var koriģēt darba gaitu un mainīt to sprintā sākumā, izvēloties funkcijas ar augstāku prioritāti.
 • Nav nepieciešams rakstīt pilnu Tehnisko Uzdevumu, gala rezultātu parasti apraksta augstā līmenī un precizē to jau darba gaitā.
 • Dažu iterāciju gaitā tiek nodrošināta (pēc nepieciešamības) jau izstrādātā koda analīze un pat refaktorings (koda pārprojektēšana). Tas padara produktu kvalitatīvāku, mērogojamu un ērtāk uzturamu.
 • Katrs sprints obligāti iekļauj sevī izstrādāto funkciju testēšanu.
 • Sprinta rezultātā pasūtītājs saņem pabeigtu, ieprogrammētu un notestētu produkta daļu.
 • Darbs ir absolūti pārredzams – pasūtītājs redz, cik laika komanda patērēja uz katras funkcijas realizāciju un ar ko nodarbojas izstrādātājs katru dienu izstrādes laikā.
 • Stundas likme ir zemāka nekā izmantojot citas izstrādes metodoloģijas tādēļ, ka neiekļauj sevī izstrādātāja riskus uz nepareizu novērtēšanu vai Tehniskā Uzdevuma deviāciju.

Trūkumi

 • Pirms darba uzsākšanas mēs nevaram nofiksēt trīs mainīgos: termiņš, cena un funkcionalitāte. Ja mēs fiksējam budžetu un termiņus, tad funkcionalitātes apjoms, ko mēs pagūsim izstrādāt šajā laikā, var mainīties. Ja mēs fiksējam funkcionalitāti, tad termiņi un budžets, kas nepieciešams šīs funkcionalitātes izstrādei, var mainīties atkarīgi no tā, kā notiks izstrādes process.

Visi projekta etapi tiek izpildīti secīgi, projekta cena un termiņi fiksēti.

Priekšrocības

 • Izstrādes cena un termiņi ir stingri fiksēti.

Trūkumi

 • Jebkāda veida izmaiņas no saskaņota Tehniskā Uzdevuma vai dizaina izstrādes gaitā tiek pieņemtas tikai veicot papildus samaksu un pagarinot izstrādes termiņus.
 • Biznesa modeļa dzīves spēju var novērtēt tikai pēc produkta palaišanas tirgū jeb pēc ievērojamām investīcijām projekta izstrādē.
 • Stundas likme, kas tiek piemērota, sastādot budžetu, ir ievērojami augstāka, jo kompensē riskus, kas eksistē, strādājot pēc šīs metodes.

Tehnoloģijas

Mēs risinām klientu uzdevumus maksimāli efektīvi. Lai to panāktu, mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas un izstrādes pieejas.

 • Programmēšanas valodas un freimworki
 • Datu bāzes
 • JS-freimvorki un bibliotēkas
 • Testēšanas metodoloģijas
 • Meklēšanas sistēmas
 • Instrumenti

Programmēšanas valodas un freimworki

PHP, HTML/CSS, JavaScript/Jquery – tas ir lielākās web izstrādātāju daļas standarta komplekts visā pasaulē. Katra no šim tehnoloģijām aktīvi attīstās un evolucionē, palīdzot izstrādātājiem veidot mūsdienīgus produktus ātrāk un kvalitatīvāk.

Symfony 2 – mūsdienīgs un viens no populārākajiem MVC satvariem pasaulē. Tā ir uzņēmuma līmeņa platforma, kas nodrošina augstu kvalitātes līmeni, drošumu un ātrdarbību. Lielākā projektu daļa, ko mēs izstrādājām pēdējo trīs gadu laikā, tika uzrakstīta uz Symfony bāzes. Šajā laikā mēs izveidojām savu spraudņu bibliotēku, kas palīdz mums dažu stundu laikā implementēt jaunu projektu uz gataviem moduļiem.

NodeJS – instruments, ko mēs bieži izmantojam skriptu veidošanai projektos.

Datubāzes

Pārsvarā vidējas sarežģītības projektos mēs izvēlamies MYSQL. Ja projektā tiek pielietotas transakcijas, finanšu loģika, statistika vai kartogrāfija, tad mēs izvēlamies PostgreSQL. MongoDB mēs izvēlāmies gadījumos, kad datubāze vairāk tiek izmantota lasīšanai nevis ierakstu veidošanai. Redis - vienkāršs un efektīvs risinājums datu glabāšanai kešatmiņā. Tehnoloģiski sarežģītos projektos var būt izmantotas vairākas datubāzes, maksimāli izmantojot katras datubāzes stiprākās puses.

MySQL (MariaDB, Percona)     MongoDB     PostgreSQL     Redis

JS-freimworki un bibliotēkas

Pēdējā laikā priekšgala interfeisa komponentu izstrāde ir mainījusies un tajā aktīvi parādās jauni instrumenti koda optimizācijai, ātrdarbībai un korektai izstrādei. Pārsvarā projektos mēs izmantojam Require.jsWebPack un Handlebars.js

Backbone.js – bibliotēka, uz kuras pamata mēs realizējam vienas lapas lietojumu projektus.

Gulp / GruntJS – Ar šo instrumentu palīdzību mēs optimizējam attēlu, css un JavaScript failu izmērus, kā arī mainām pieeju resursu izkraušanai uz Jūsu projekta klientiem. Mēs kontrolējam, kā un kāda apjomā lietotājs saņems resursus, kuri tiek izvadīti atsevišķā lapā. Katra lapa satur resursu komplektu, kas nepieciešams lapas attēlošanai.

Testēšanas metodoloģijas

Projekts (svarīgākā projekta daļa jeb viss kods) tiek “nosegts” ar testiem, kā ar vienībtestiem tā arī ar funkcionāliem testiem priekšgala interfeisam. Mēs izmantojam Continuous Integration, metodoloģiju, kur testi tiek palaisti automātiski katru reizi, kad notiek koda atjaunošana repozitorijā, un izstrādātājs redz, vai viņa veiktās izmaiņas ietekmē citas koda daļas.

Behaviour driven development (BDD) mēs bieži izmantojam Agile projektos, kad izveidotie testi palīdz kontrolēt projekta integritāti un palīdz ātri ieviest izmaiņas bez kvalitātes zaudējumiem.

GitLab CI     Selenium     phpUnit     Behat     Mink

Meklēšanas sistēmas

Kad nepieciešams liels filtrācijas apjoms vai morfoloģiskā meklēšana, standarta datubāzes meklēšana var būt neefektīvā. Meklēšanas sistēmas Sphinx Search un ElasticSearch veido indeksu, pēc kura meklēšana un filtrācija realizējas ātrāk, nenoslogojot servera resursus.

Instrumenti

Blackfire – Ar Blackfire palīdzību mēs mērām mūsu komponentu un aplikāciju veiktspēju. Sekošana rādītājiem visas izstrādēs gaitā dod mums pārliecību par to, ka mūsu kods ir uzrakstīts ne tikai korekti, bet arī optimāli.

Varnish – http kešatmiņas serveris, kas tiek izmantots lapas ielādēšanas ātruma palielināšanai. Atsevišķos gadījumos tas var dot 20-50 reizes lielāku pieaugumu un pasargāt no servera izslēgšanas slodzes dēļ.

NGINX –  efektīvs web serveris, de facto standarts darbā ar lieliem projektiem.

Newrelic – instrumentu komplekts darba ātruma un kļūdu esamības mērīšanai. Ar tā palīdzību mēs pārbaudām veiktspēju un atrodam problemātiskās vietas projekta arhitektūrā. Kā arī veicam slodzes spējas testēšanu un pārliecināmies, ka projekts spēj izturēt pasūtītājam nepieciešamo slodzi.

Sentry – kļūdu “log” saglabāšana. Tas ļauj noteikt kļūdas automātiskajā režīmā. Mēs uzstādām šo instrumentu visos projektos, pēc to realizācijas un palaišanas, kas, savukārt, palīdz mums ilustrēt situāciju ar kļūdām projektā pēc tā relīzes.

Atsauksmes

 • On the behalf of the company Fotofox GmbH we would like to thank the team of the web-studio AXIOMA for the implementation of the internet store www.foto-fox.de. There was a complex task for the developers of the company AXIOMA; to create new site that would allow automate processes that used to be done manually. Also it was important to simplify processes for client orders of products. As the result of successful work the constructor of products was created allowing the client to make the order and pay for it without leaving home. Also now loading of images from Facebook and Instagram has become very convenient. We would like to accent the professionalism of AXIOMA employees and deep understanding of their business. In addition it was very pleasant to feel efficiency and technically competent attitude of employees regarding the work during the entire period of our cooperation. We hope for successful development of future business partnership!

  Mihail Berlant
  CEO Fotofox GmbH
 • AS Eesti Ksediidipank Latvijas filiāle pateicas kompānijai AXIOMA par auglīgo sadarbību web projektu izstrādes jomā. Bankas izvirzītie mērķi tika sasniegti efektīvi un savlaicīgi. AXIOMA komanda ir paradījusi sevi kā uzticamu partneri, kas spēj radoši un ar augstu profesionalitāti pieiet pie problēmas risināšanas.

  Andrejs Timčuks
  Pilnvarota perdona AS Eesti Ksediidipank
 • We are very satisfied with the cooperation with the company AXIOMA. The key concepts in work with this company are punctuality, target-oriented and creativity. Growth of indicators are the best thing to tell about the results of the work done. With the moment of launching the newly designed site with new functions the number of our subscribers has increased and especially subscribers of our electronic version that was one of the main tasks. And thanks to the software for the automatic conversion to the electronic issue we have the possibility to offer a unique product to our clients; purchase of individual articles instead of the entire issue and full text search. It increases interest of users as they receive economic benefit and no unwanted content. We continue cooperating with the company AXIOMA also in other our web-based projects.

  Tatjana Smishenko
  Web projects manager КГ Аюдар
 • “Tour and tickets” company thanks AXIOMA for the efficient cooperation. We would like to distinguish creativity and high quality level of their work. During the time we’ve worked together AXIOMA team has showed themselves as a trustful partner and we would surely recommend them to everyone who needs someone to develop a modern and convenient website.

  Andreev O.N.
  CEO ООО "Тур энд Тикетс"
 • It has been a pleasure to work with you on the development of our web projects. Your experience, deep web design and development knowledge are top notch and have exceeded industry norms and my expectations. We feel led to tell you how much we've enjoyed working with you and how impressed we've been with your team that not only listens and understands our concerns and requests, but also adds value to them through creative ideas and solutions. Your systematic step-by-step workflow makes it easy to communicate and eliminates any risk of misunderstanding. We appreciate the level of advice, service, and commitment your team did to making our website a success. We are delighted with our finale product and see it as the starting point of our mutually beneficial relationship. Axioma was a perfect choice for us and we are confident this team will be a great long-term business partner for you.

  Aliaksei Pankevich
  Team Lead Promo R&D, Product Manager Wargaming.net Wargaming
 • The abc-ARGO company thanks AXIOMA and its employees for creating a platform about agriculture. Together we’ve have created an extraordinary and interesting website. During the project development process we’ve faced a few problems but they were successfully solved thanks to professionalism of AXIOMA's staff. We are looking forward to work with AXIOMA again.

  А.V. Gornostaev
  General director ООО "ЭйБиСи-Агро"
 • We'd like to thank the AXIOMA team for being so wise and active during our project development. They made a lot of very valuable suggestions in order to achieve the results-oriented goals. It's obvious that the AXIOMA specialists are really good at what they do. We would certainly recommend them to anyone who needs a website.

  Aleksandr
  Project owner MuscleSpace
 • From our entire team of HomeAround.Ru we wish to express gratitude to the AXIOMA development team for the operative work in the implementation of our project. During our cooperation the team members of AXIOMA showed themselves as highly involved professionals. They were able to fulfill their tasks on the high level of quality and speed as well as ready to discuss and to offer the best practice that is a strong benefit and competitive advantage, especially in launching start-up projects.

  Yury Sokolov
  CEO OOO "Недвижимость Онлайн"
 • Thank AXIOMA team for fruitful cooperation! Work was easy and convenient, the SEO specialist created tasks to us directly in the corporate task management system, that's why we did not spend a lot of time for approval, as it happens with external contractors. Noticeable that experts of AXIOMA put their heart and soul into the project, work on the result. Indeed, we have felt an increase of traffic in a couple of months and regular company reports only confirm this fact.

  Tatyana Grebenyukova
  Head of marketing department FirstVDS/Firstdedic/Firstgame
 • AXIOMA team has showed very careful and attentive attitude to the ideas of Naco Technologies company, so we were able to get a website that was equal to our wishes.

  Alexander Parfhinovich
  Chairman of the Board Naco Technologies
 • If you asked us to describe AXIOMA team in two words, we would say they are strong professionals. They suggest solutions that turn to be the most optimum ones. And as the result the client gets what he wants.

  Oleg Moisievich
  Owner of the project Magicbooksforkids.com
 • The team of social dating 2DINNER wants to say thank you to the company AXIOMA for providing professional services of website development. During the time of our cooperation AXIOMA employees has demonstrated punctuality, diligence and creative approach for non-standard tasks. AXIOMA proved itself as a secure partner.

  Omar Hasanov
  CEO 2dinner.com

Pieteikums bezmaksas konsultācijai

Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums 24 stundu laikā laikā

Paldies!

Jūsu ziņojums ir nosūtīts.

Mēs atbildēsim tuvākajā laikā

Turpināt

Lūdzu pārbaudiet, vai visi lauki ir aizpildīti